O firmie

Firma EDA-PROJEKT zajmuje się projektowaniem oraz produkcją systemów elektronicznych. Nasze urządzenia dostosowujemy pod względem funkcjonalności i parametrów do wytycznych przedstawionych przez zamawiającego w indywidualnym zleceniu.

Najczęstsze zlecenia polegają na zaprojektowaniu i wykonaniu unikalnych systemów elektronicznych. Przeważnie zamówienia te dotyczą urządzeń o specyficznym zastosowaniu, które nie są dostępne na rynku. W zależności od konkretnych wymagań klienta, projekty mogą być albo opracowywane kompleksowo (to znaczy od założeń projektowych do produkcji), albo częściowo (np. oferujemy pomoc w badaniach rozwojowych, wykonujemy projekty i dokumentację produkcyjną, projektujemy obwody drukowane na podstawie otrzymanych schematów i inne). Do zleceń podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu nie narzucamy naszych propozycji klientom, natomiast często proponujemy swoje rozwiązania w celu połączenia pomysłów, czego efektem ma być stworzenie sprzętu jak najpełniej spełniającego wymagania klienta.

Współpracujemy ściśle z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, dzięki czemu mamy dostęp do szerokiego zaplecza badawczego oraz aparaturowego. Osoby, które biorą udział w realizacji projektów, to doktorzy nauk technicznych oraz inżynierzy renomowanych uczelni. W naszej grupie mamy absolwentów między innymi Politechniki Warszawskiej, Politechniki Gdańskiej, Akademii Morskiej w Gdyni, Politechniki Poznańskiej i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jesteśmy młodą, a jednocześnie posiadającą duże doświadczenie kadrą, co gwarantuje otwarcie na nowatorskie i niekonwencjonalne rozwiązania, a jednocześnie profesjonalne podejście do stawianych przed nami problemów.

Bezpośrednia współpraca z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika daje nam możliwość świadczenia usług badawczo-rozwojowych przy wykorzystaniu całych możliwości, jakie oferuje Uniwersytet. Dzięki temu możemy wykonywać różnorodne badania przy wykorzystaniu najwyższej jakości nowoczesnej aparatury.

Mamy kontakt z Inkubatorem Przedsiębiorczości, co umożliwia nam stworzenie sprzyjających warunków współpracy, szczególnie dla nowo powstałych firm chcących skorzystać z naszych usług.

Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług i produktów. Wszystkie urządzenia projektujemy tak, jakbyśmy byli ich producentami, serwisantami i użytkownikami końcowymi.

Zapraszamy do zapoznania się z projektami zrealizowanymi w naszej firmie.